7K Web Tasarım

7k web tasarım, 7k web ajansı, 7k web sitesi, 7k web yazılım

WEB TASARIM
Özellikle şirketlerin Kurumsal Kimliklerini yansıtma da ve İnternet üzerinden bulunmalarına olanak sağlamada oldukça önemli olan Web Sitesinin Tasarımı yüksek önem taşımaktadır. Hızlı açılan ve görsel olarak göze hitap eden web siteleri aynı zaman da İçerik zenginliği ile aranılan bilginin kolay ulaşılması ile de öne çıkmaktadır. İstanbul’da Web Tasarım alanında uzun yıllardır hizmet veren 7K Web Tasarım, web sitelerinin hızlı açılması, göz yormaması ve içeriğinin kolay bulunması anlamında oldukça yol kat etmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

.

MOBİL UYUMLU RESPONSİVE WEB SİTELERİ
Günümüz koşullarında Google’ın bile özel olarak ayırt ettiği özellik olan Responsive Web Siteleri konusunda hizmet veren 7K Web Tasarım, tüm tarayıcılar ile sorunsuz şekilde çalışan ve Masaüstü bilgisayar, Tablet, Mobil Telefonlar da ayrı ayrı görüntüye sahip web siteleri üretmektedir.

.

HIZLI AÇILAN WEB SİTELERİ
7K Web Tasarım, yapmış olduğu web sitesi projelerinde anasayfa ve diğer sayfaları yüksek çözünürlüklü ve bol grafik içeren içerik olmamasına, sitenin daha hızlı açılmasına yüksek önem vermektedir. Google ve diğer arama motorlarının da büyük önem verdiği hız konusunda 7K Web Tasarım güvenilir internet siteleri oluşturmaktadır.

.

KOLAY BULUNABİLEN İÇERİĞE SAHİP WEB SİTELERİ
7K Web Tasarım, ziyaretçilerin büyük önem verdiği “Aradığımı hızlıca bulabilmeliyim” prensibini tüm web sitesi projelerine başarı ile uygulamaktadır. Çünkü biliyoruz ki, ziyaretçisine istediğini sunan web siteleri şirketlerin kurumsal kimliklerine daha büyük katkı sağlamaktadır.

.

YAZILIM
Müşteri talepleri doğrultusunda Yazılım sektöründe çalışma yapan 7K Web Tasarım, Web tabanlı internet yazılımlarının yanı sıra, Masaüstü yazılım ve Mobil Uygulama yazılımları alanlarında da profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

.

GRAFİK TASARIM
7K Web Tasarım, Logo tasarımı, Amblem tasarımı, Banner tasarımı, Mail tasarımı ve Kurumsal Kimlik tasarımı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen projeler son haline getirilerek onay aşamasından sonra teslim edilmektedir.