WEB TASARIM HİZMETLERİ : 7K WEB TASARIM

Web Tasarım hizmetlerinde 15 yıllık bir deneyime sahip olan 7K Web Tasarım, İstanbul’da hizmet vermektedir.

7K Web Tasarım, internet sitesi tasarımlarında hıza, görselliğe, verimliliğe, içerik kalitesine, bulunabilirliğe büyük önem vermektedir.

Bir Kurumun web sitesi o kurumun 7/24 açık mağazasıdır. O kurumun vitrinidir. Dünyaya yayın yapan bir şirket yüzüdür. O sebeple web siteleri son derece iyi tasarlanıp, arananı net olarak vermeli, müşterilere bilgileri kolaylıkla sunmalıdır.

7K Web Tasarım, bundan hareketle kurulduğu günden bu yana tüm işlerini müşteri isteklerine ve internet kriterlerine göre titizlikle yapmaktadır. Firmamız web tasarım ve diğer hizmet konusunda net fikirler ekseninde çalışmalar yapmaktadır.

Web Tasarım Ajansı: 7K Medya
Web Tasarım ajanları içerisinde 7K Web Tasarım: 7K Medya ‘nın diğer firmalara göre farklarını sıralamak gerekirse, küçük – orta ve büyük ölçekli işletmelere özel teklifler hazırlamaktayız. İnternet sitesi kurgusunda önce tasarlarız, sonra içerik kalitesini oluştururuz, sonra grafik görsellerini net olarak ortaya çıkararak kaliteli web sitelerini yayına alırız.

Web Sitesinde eskiz çalışması dediğimiz taslak çizim ile blok ve ana iskelet oluşturulur. Sonrasında kurumsal renklere uygun olarak renkler belirlenir. Sonrasında internet sitesinin tüm içeriklerinin kolay bulunması için öne çıkarılacak menüler belirlenir. Google’da çıkmak için belirlenen anahtar kelimelere göre anasayfa içerikleri dizayn edilir. Sayfa içerikleri okunulabilir şekilde dizayn edilir ve google kriterlerine göre yerleştirilir. Web sitesinin hızlı açılması için tüm görsel fotoğraf ve video içerikleri optimize edilir. Modern tasarımlar ile beraber ortaya çıkan web sitesinin SEO ayarları yapılır, Google – Yandex – Bing webmaster kayıtları ile Google Analytics ve Yandex Metrica kayıtları tamamlanır. Web sitesi kuruluşa ait ise Google Business kayıtları gerçekleştilir. Site haritası xml olarak oluşturulur, robots.txt dosyası oluşturulur ve tüm kayıt yapan kuruluşlara kayıtları gerçekleştirilir.

Web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmaya devam ediyoruz

web tasarım firmaları, web tasarım şirketi, web sitesi yapan firmalar, web tasarım bursa, izmir web tasarım, web tasarım ajansları, web tasarım hizmetleri, ümraniye web tasarım, trabzon web tasarım, antalya web tasarım, çekmeköy web tasarım, üsküdar web tasarım, beykoz web tasarım, sancaktepe web tasarım, şile web tasarım, ağva web tasarım, kadıköy web tasarım, ataşehir web tasarım

Web Siteleri oluşturulurken müşterilerden tüm istekler ne olarak öğrenilmeye çalışılmaktadır. Bazı zamanlar müşterilerimiz tüm sorumluluğu bize bıraksa da müşteri taleplerini dinleme konusunda çaba sarf etmekteyiz. Müşteri isteklerinin öne çıkarıldığı web siteleri daha memnuniyet sağlamakta ve Google Seo başarısı için şirketin anahtar kelime, işleyiş, hizmet standartlarını öne çıkarmamıza yardımcı olmaktadır.

Web Tasarım sadece tasarım ile bitmemektedir. Yönetim panelli web siteleri talep edildiği zaman Web Yazılım konusu büyük önem kazanmaktadır. Php, Aspx dillerinde yazılan dinamik içeriklere sahip yönetilebilir web siteleri kimi kurumlar için önem arz etmektedir. Aynı zamanda Bilgisayarda farklı ekran çözünürlüğünde, tabletlerde farklı ekran çözünürlüğünde, mobilde yani cep telefonlarında farklı ekran çözünürlüğü ve görünümünde görüntülenebilen web siteleri Responsive tasarımlar ile Mobil site kavramına büyük önem veren Google’da da öne çıkmaktadır.

Kurumsal

7K Web Tasarım, 2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan bir dijital medya / web ajansıdır.

Web alanında başlayan çalışmalarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni hizmet alanlarında genişlemiştir. Bu anlamda Grafik Tasarım, Yazılım, Hosting – Domain – Mail, İçerik Yönetimi, E-Ticaret, Toplu Sms, Seo, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklamcılık gibi alanlarda da hizmetimiz devam etmektedir.

2016 yılından itibaren çeşitli yeni çalışma ve iş ortaklıklarıyla beraber yeni alanlar da çalışma imkanı bulan 7K Web Tasarım, İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy’deki ofislerinde yeni ve eski müşterilerinin devam eden taleplerine profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Web Tasarım Ajansları başlıklı makalemizde 7k medya, web sitesi yapan ajanslar ve web sitesi yapan firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.