7K Kurumsal

7K Web Tasarım, 2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan bir dijital medya / web ajansıdır.

Eğitim ve uzmanlığını bu alanda tamamlamış 2 kişilik çekirdek kadro ile kurulan 7K Web Tasarım, devamında tasarlanan ve uygulanan projelerin başarıya ulaşması sonucunda ekibini büyüten yapısıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Web alanında başlayan çalışmalarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni hizmet alanlarında genişlemiştir. Bu anlamda Grafik Tasarım, Yazılım, Hosting – Domain – Mail, İçerik Yönetimi, E-Ticaret, Seo, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklamcılık gibi alanlarda da hizmetimiz devam etmektedir.

2016 yılından itibaren çeşitli yeni çalışma ve iş ortaklıklarıyla beraber yeni alanlar da çalışma imkanı bulan 7K Web Tasarım, İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy’deki ofislerinde yeni ve eski müşterilerinin devam eden taleplerine profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

7k kurumsal, 7k kimdir, 7k web ajansı, 7k web tasarım nedir?

MOBİL UYUMLU RESPONSİVE WEB SİTELERİ
Günümüz koşullarında Google’ın bile özel olarak ayırt ettiği özellik olan Responsive Web Siteleri konusunda hizmet veren 7K Web Tasarım, tüm tarayıcılar ile sorunsuz şekilde çalışan ve Masaüstü bilgisayar, Tablet, Mobil Telefonlar da ayrı ayrı görüntüye sahip web siteleri üretmektedir.

.

HIZLI AÇILAN WEB SİTELERİ
7K Web Tasarım, yapmış olduğu web sitesi projelerinde anasayfa ve diğer sayfaları yüksek çözünürlüklü ve bol grafik içeren içerik olmamasına, sitenin daha hızlı açılmasına yüksek önem vermektedir. Google ve diğer arama motorlarının da büyük önem verdiği hız konusunda 7K Web Tasarım güvenilir internet siteleri oluşturmaktadır.

.

KOLAY BULUNABİLEN İÇERİĞE SAHİP WEB SİTELERİ
7K Web Tasarım, ziyaretçilerin büyük önem verdiği “Aradığımı hızlıca bulabilmeliyim” prensibini tüm web sitesi projelerine başarı ile uygulamaktadır. Çünkü biliyoruz ki, ziyaretçisine istediğini sunan web siteleri şirketlerin kurumsal kimliklerine daha büyük katkı sağlamaktadır.

7k facebook reklamları, 7k sosyal medya reklamcılığı, facebook reklamları, instagram reklamları

WEB TASARIM
Özellikle şirketlerin Kurumsal Kimliklerini yansıtma da ve İnternet üzerinden bulunmalarına olanak sağlamada oldukça önemli olan Web Sitesinin Tasarımı yüksek önem taşımaktadır. Hızlı açılan ve görsel olarak göze hitap eden web siteleri aynı zaman da İçerik zenginliği ile aranılan bilginin kolay ulaşılması ile de öne çıkmaktadır. İstanbul’da Web Tasarım alanında uzun yıllardır hizmet veren 7K Web Tasarım, web sitelerinin hızlı açılması, göz yormaması ve içeriğinin kolay bulunması anlamında oldukça yol kat etmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

.

YAZILIM
Müşteri talepleri doğrultusunda Yazılım sektöründe çalışma yapan 7K Web Tasarım, Web tabanlı internet yazılımlarının yanı sıra, Masaüstü yazılım ve Mobil Uygulama yazılımları alanlarında da profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

.

GRAFİK TASARIM
7K Web Tasarım, Logo tasarımı, Amblem tasarımı, Banner tasarımı, Mail tasarımı ve Kurumsal Kimlik tasarımı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen projeler son haline getirilerek onay aşamasından sonra teslim edilmektedir.

.

REKLAM
Özellikle son dönemlerde yüksek önem gösteren Dijital Reklamcılık konusunda 7K Web Tasarım, müşteri talepleri doğrultusunda hedef – maliyet analizi yaparak reklam olanağı sağlamaktadır. Google reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Youtube reklamları konusunda bize danışabilir ve teklif alabilirsiniz.

.

SEO
Rekabetin artmasıyla beraber aynı sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların tek amacı doğal sıralama da ön sayfa ve üst sıralarda çıkmaktır. Yüksek rekabet olan sektörlerde yeni açılan web sitelerinin hızla tırmanmak istemesi ile sektörde SEO konusu yüksek önem içeren bir hale gelmiştir. İnternet sitelerinin tasarlanırken Google uyumlu tasarlanması, içeriklerinin Google uyumlu şekilde doldurulması, Sosyal medya hesaplarının olması ve bunların sürekli güncellenmesi, Backlink çalışmaları, Blog sayfaların açılıp uyumlu şekilde doldurulması, forum üyelikleri ve içerik paylaşımları, Makale yazılması ve uygun platformlarda paylaşılması ve kaydedilmesi gereken alanlara web sitesinin kaydedilmesi gibi pek çok alanı barındıran SEO çalışmaları konusunda 7K Web Tasarım, aylık ve yıllık bazda çalışmalar yaparak hizmet sunmaktadır.

.

HAZIR PAKETLER
Sektörde hızla kurulan internet sitelerine ihtiyaç duyulması ile beraber ortaya çıkan Hazır İnternet Sitesi Paketleri konusunda çalışmalar yapan ve Haber Sitesi Paketleri, Dernek – Köy sitesi paketleri, Dernek Takip Programı paketleri, E-Ticaret paketleri, Katalog Sitesi paketleri, Blog Sitesi Paketleri konusunda paketlerimiz hazır durumda olup, dileyen müşterilerimize satışı gerçekleştirilip kurulumları hızlıca yapılarak teslim edilmektedir.

.

TOPLU SMS
Üyelerinize tek tık ile toplu sms göndererek kampanyalarınızı, duyurularınızı hızlıca yapabilir ve en hızlı iletişim aracı olan Cep Telefonlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için toplu sms programları ve web tabanlı toplu sms gönderimleri öne çıkmış ve dileyen müşterilerimize bu hizmet kusursuz şekilde sunulmuştur.

.

DOMAIN – HOSTING – E-MAIL HİZMETİ
İnternet üzerindeki adresiniz olan www.sirketadiniz.com adresini barındıran Domain hizmeti, Bir internet sitesinin yayın yapması için gereken ve 7/24 çalışarak hizmet veren Server makinelerinde bulunan web alanı olan Hosting, Özellikle kurumsal yazışmaların olmazsa olmazı E-Mail kurulumları konusunda 7K Web Tasarım’dan hizmet alabilir ve dilediğiniz hizmeti özellik / performans / fiyatlandırma şeklinde talep edebilirsiniz.