Dudullu Web İnternet Sitesi Tasarım : 7K WEB TASARIM

Eğer Bu Sayfamızı Bularak Tıkladıysanız Web Sitesi Konusundaki Başarımızı Görmüş Olmalısınız!
Sizde Profesyonel, Mobil Uyumlu, Hızlı, Web sitelerine kavuşmak için bizimle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz.

Sizi ziyaret ediyor, isteklerinizi not alıyor, sevdiğiniz örnekleri görüyor, çözümler sunuyor, projelendiriyor, fiyatlandırıyor ve web sitenizi hızlıca kuruyoruz.

İstanbul Dudullu ilçesinde bulunan işyerlerinize, firmalarınıza, şahıslara, derneklere ve e-ticaret ile uğraşan esnaflarımıza Web Sitesi, Web Yazılımı, Mobil Site, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya Hesapları Oluşturma ve Yönetme, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Google Reklamları, Google Navigasyon Maps, Yandex Navigasyon Maps, E-Ticaret İçerik Yönetimi, Google S.E.O. Optimizasyon, Toplu Sms ve Toplu Mail, Kurumsal Kimlik, Logo – Amblem çizimi çözümleri sunuyoruz.

Dudullu Web Sitesi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, bizden bütçenize uygun hızlı çözümler alabilirsiniz.

Dudullu’da yaptığımız internet siteleri mobil uyumlu, google uyumlu, harita navigasyon uyumlu şekildedir ve 1 senelik Domain – Hosting hediyedir.

Dudullu Web Tasarım firması olarak yaptığımız internet sitelerinde paketlere göre yüksek adette kurumsal e-mail açabilmekteyiz.

Dudullu ilçesinde bulunan işyerinizin veya firmanızın internet web sitesini yaptırmak veya Sosyal Medya reklamları ile kendinizi çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize göstermek için bize ulaşabilirsiniz.

Not: Tüm yeni web sitesi projelerinde 1 yıllık domain ve hosting hediyemizdir.
Not: Fiyatlandırma yaparken tüm detaylar size açık açık bildirilir, herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.
Not: Site yedekleri belli aralıklarla alınmaktadır, sürekli yedek alma hizmetimiz de ekstra olarak mevcuttur.

Bizi Google’dan bulduysanız bu işi bildiğimizin ispatıdır. Sizin de aradığınız bu değil mi? Arayın, tanışalım.

Kurumsal

7K Web Tasarım, 2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan bir dijital medya / web ajansıdır.

Web alanında başlayan çalışmalarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni hizmet alanlarında genişlemiştir. Bu anlamda Grafik Tasarım, Yazılım, Hosting – Domain – Mail, İçerik Yönetimi, E-Ticaret, Toplu Sms, Seo, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Reklamcılık gibi alanlarda da hizmetimiz devam etmektedir.

2016 yılından itibaren çeşitli yeni çalışma ve iş ortaklıklarıyla beraber yeni alanlar da çalışma imkanı bulan 7K Web Tasarım, İstanbul Üsküdar ve Mecidiyeköy’deki ofislerinde yeni ve eski müşterilerinin devam eden taleplerine profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Riva Web İnternet Sitesi Tasarım başlıklı makalemizde riva internet reklamları, riva internet sitesi ve riva internet sitesi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.